Peinture

Pris 720p 5 Fond d’écran HD

Pris 720p 5 Fond d'écran HD

Original picture here

Swades, Hindistan’da oluşan, gelişimin, temel seviyeden çok Hızlı bir şekilde gerçekleşmesi sonucunda oluşan sorunlara değinen film de Bir. NASA’da proje yöneticisi olarak Calisan genç ve zeki Bilim Adami Mohan Bhargava’nın (Shah Rukh Khan), dadısını Aramak için döndüğü Hindistan, Eskisi gibi değil renkli, heterojen ve karmaşıktır. Film, NASA’nın uzay araştırmalarındaki ilerlemelerde lider olan gelişmiş dünyasını ve gelişimin dönüm noktasındaki Hindistan’ın zıtlığını kullanıyor. Mohan’ın bu basit macerası, son birimizin yaşadığı ‘ev’ dediğimiz fizikötesi ve tanımlaması zou Yerin arayış yoluluğuna dönüşüyor.

Swades: Bizim İnsanımız

yine SRK harika oyunculuk çıkarmış … kültürlerine cinq geleneklerina BAGLI bir toplumun gelişmek için nasıl adımlar atabileceğini bize gösteren iyi filmlerden bir tanesi …

tek kelimeyle süperdi izlemeye fazlasıyla Değer.

süper srk film bir Muhtesem oynmıs yine bu adam oyuncu olamaz hollymod oyuncuları devede koulak Kalir yanında teskkrler Shahrukh Khan müutsem ötesisi bir oyuncusun 10/9

Joaquin17 — Demis ki:

Son kar tanesine Vakti geldiğinde erimesi yazılmıştır.

Sonsuza dek hayatta kalamayız, elbet bir gün bu yaşamımız fils bulacaktır. Bu yüzden Bizim soyumuzu devam ettirecek geleceğimiz olacak kişiler çocuklarımızdır. Bu çocukların en Büyük haklarıda öğrenme hakkıdır. Hiçbirşey bilmeden dünyaya gelen bu Çocuklar kendi gözlemleri ve bizim öğrettiklerimizle bilgilenirler. Bu çocuklardan öğrnememelirini isteyemezsiniz onları evde oturtup koca beklemelerini ssağlayamazsınız ya da Sizin mesleğinizi devam ettirmelerini umut Edip Zorla bunu öğretmeye çalışamazsınız. Son Insan gibi onlarında kendi özgürlüğünü getirmeye de DILE ve bir Dipsiz kuyu olan Bilgi sonsuzluğunda kaybolup kendi yolunu Cizme girişimlerini ellerinden alamazsınız. Hiçbir insani kısıtlayamazsınız bu kişi bir çocuk dahi olsa. Hz. Muhammed’in (Peygamberimizin) Cehalet bütün kötülüklerin Anasıdır hadisi, Insan yaşamının en Önemli gerçekliğini ifade etmektedir.

Sen bize Rüya satıyorsun. Bu rüyaları bize gösterme.

Kalbimdeki Yara gözyaşımın Tadini Bilir.

Pris 720p 5 Fond d'écran HD

Original picture here

Tek bir insanın başarabileceği, yapabileceği Seyler elbette sınırlıdır. Oysa bir grubun, topluluğun yapabileceği şeyleri kestirmek mümkün değildir. Atalarımızın dediği gibi: Bir elin nesi var iki elin sesi var. Filmimizde bu sözün uygulamaya konulduğunu görmek mümkündür.

Mahellemizi, şehrimizi, Ülkemizi tanımadan Dünyayı tanımaya kalkmayın yoksa rezil olursunuz demek istemiş: Swades: Nous, le peuple.

Bizi biz yapan Degerler geleneklerimiz, adetlerimizdir. Bunları unutamayız cinq Hice sayamayız. Nereye gidersek Gidelim kim olduğumuzu, nereden geldiğimizi bilmeliyiz. Boğazımıza düğümlenen Vatan hasretini fotoğraflarla gidermeniz mümkün değildir. Bu Öyle bir hasrettir ki Sizin tekrar Buraya Göç etmenize neder olur. Bu hasret mantığınızın önüne geçip kalbinizi dinlemenize neden olur. Sadece hasret mi Tabiki değil sevgi, özlem şu ve un adini bile koyamadığım duygular …

Oyunculuklar, çekim yöntemleri, soundtrack’ler hepsi tadındaydı, ne bir eksik NE de bir fazla. Içinde du film yer alan halktan oyuncuların (insanların) performansları en çok övgüyü hak eden durumdur kanımca. Bir de izledğim onca Boollywood filminde dikkatimi en çok Ceken Konu, gel Ya da tamam kelimesi söylendiğinde kafaların hafifce sallanmasıdır. Bu Hareketi acabit izlediğimden bu Güne Kadar hep Sevdim cinq seveceğimde.

Swades de EVET: Nous, le peuple; içinde yer alan birçok sosyal taille de mesajlarla DER adete de veriyor. Birçoğunu yukaradı sıraladım fakat atladığım, sehven unuttuğum olmuştur. Sizinde izleyip görmenizi isteyeceğim cinq yer alan mesajlardan kendinize uyarlama yapacağınıza inandığım bu filmi izleyin cinq izlettirin.

1 289 — Demis ki:

Pris 720p 5 Fond d'écran HD

Original picture here

Pris 720p 5 Fond d'écran HD

Original picture here

Pris 720p 5 Fond d'écran HD

Original picture here

Comments are closed.